Yurdumuz Hakkında

Bizi Tanıyın

17 Yıllık Deneyimimiz ile Sizlere Konforlu, Rahat, Güvenli ve Huzurlu Bir Ortam Sunuyoruz!

2012 yılı yurt ve deprem yönetmeliğine uygun olarak 4 yıldızlı otel konforunda inşa ve dizayn edilmiş yurdumuzda hem güveni, hem rahatlığı, hem de konforu istanbulda kız öğrenci yurtları arasında İSTANYURT Avcılar İstanbul Kız Öğrenci Yurdunda bulacaksınız.


Konum olarak tam merkezi yerde olup; İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünün bir alt sokağında, Avcılar merkeze 5 dakika yürüme , Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs durağına 5 Dakika yürüme , Devlet Hastanesi karşısında ve ana caddeye 20 metre mesafedeyiz. Aynı zamanda Tüm üniversitelere tek vasıta (metrobüs ,otobüs, minübüs) ile kolayca ulaşma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Avcılar İDO (Deniz Otobüsü) ile Bostancı, Yenikapı ve aktarmalı Bandırma'ya gidiş-geliş kolaylığını yaşayacaksınız. Merkezi konumda olmamız nedeniyle metrobüs ve diğer toplu ulaşım araçlarının rahatlığı ile İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun yurdumuza geliş ve gidişleriniz son derece kolay olacaktır.


ATATÜRK ilke ve İnkılapları ile yürüdüğümüz bu yolda siz sevgili öğrencilerimize 12 ay boyunca hizmet vermekteyiz. Yurdumuzun hiçbir vakıf, dernek ve cemaat ile ilişkisi yoktur.